• Sukcesy uczniów 2020/2021

• 1. Hanna Klimczak (klasa 7a) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Lekturach pt. Magiczny świat w twardej okładce zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjazna Ósemka z Bytomia oraz Szkołę Podstawową nr 21 w Bytomiu

Kinga Leduchowska (klasa 7a) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Lekturach pt. Magiczny świat w twardej okładce zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjazna Ósemka z Bytomia oraz Szkołę Podstawową nr 21 w Bytomiu.

2. Uczennice naszej szkoły zdobyły miejsca w konkursie na komiks w języku angielskim "Moja podróż po Europie", organizowanym przez IV LO im.Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie.
          1 miejsce - Celina Giebel, klasa 6d
          2 miejsce - Laura Pawłowska, klasa 6d
          3 miejsce - Sophie Colin, klasa 6c

3. Uczennica klasy 2 A Martynka Skowronek uzyskała maksymalną liczbę punktów (51) w II etapie Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr"  i zakwalifikowała się do finału.

4. W Ogólnopolskim Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY" troje uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie.
          Należą do nich:

Marcin Kopiec z klasy 3b
          Laura Pawłowska z klasy 6d
          Michał Jałowiecki z klasy 6d

5. Sukcesy w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "MILENIUM" organizowanym przez SP 39 w Chorzowie.
          Uczennica klasy 3 B Hania Eisermann
          oraz uczennica klasy 4 B Hania Golicz
          zdobyły wyróżnienia i nagrody.

6. Uczennica klasy 4a, Natalia Leduchowska, zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Na online jest mi fajnie – jeden dzień z e-lekcji”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie oraz Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie.