• Zabawa, nauka w Parku Przygód i Atrakcji

• Grupa dzieci z UKS „Reden” i uczniowie naszej szkoły  9 maja 2022 byli na super zabawie w PARKU PRZYGÓD I ATRAKCJI w WILKOWICACH.

Tam korzystali z wielu atrakcji, m.in.Parku Linowego, Parku Zwierzyniec, Strefy Kreatywnej Zabawy, Sali Zabaw Tajemniczego Krokodyla oraz Zwierzyńca, gdzie obcowały z wolno żyjącymi zwierzętami.

Smakowały frytki lody i inne przysmaki zjedzone na trawce - bardzo zmęczeni ale weseli i szczęśliwi wrócili do szkoły.

• Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY

• Konkurs Kangur Matematyczny 2022 rozstrzygnięty.

Wsród naszych uczniów wielu wyróżnionych.

Alicja Pawłowska - kl. 2a
            Maciej Golicz - kl. 2b
            Weronika Świętnicka - kl. 2b
            Wiktoria Grabowska - kl. 3a
            Idczak Mateusz - kl. 3b
            Marcin Kopiec - kl. 4b
            Leon Szczęsny - kl. 5a
            Michał Jałowiecki - kl. 7d

Laura Pawłowska - kl. 7d
            Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim wyróżnionym BRAWO!!!

• Wycieczka klas 7

• To co niemożliwe, stało się możliwe ...

W dniach 27 - 29.04 uczestniczyliśmy w wycieczce klas 7. Program obejmował zwiedzanie Zamku w Malborku, zwiedzanie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz odwiedziny w Toruniu.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy Zamek Krzyżacki w Malborku, po czym udaliśmy się do Mikoszewa do miejsca noclegowego. Po zakwaterowaniu poszliśmy nad morze.

Drugiego dnia pojechaliśmy do Gdańska. Przeszliśmy Długi Targ, podziwialiśmy architekturę Dworu Artusa, Fontannę Neptuna, zabytkowe kamieniczki, żuraw Gdański, po czym płynęliśmy stateczkiem na Westerplatte.

Dalej pojechaliśmy do Sopotu, gdzie przeszliśmy najdłuższe drewniane molo i podziwialiśmy krzywy domek.

Kolejnym punktem programu była Gdynia i skwer Kościuszki. W Gdyni mogliśmy podziwiać olbrzymie statki i dwie foki, które wylegiwały sie na brzegu oraz uczestniczyliśmy w seansie kinowym 7d w Nautilusie. Po powrocie do miejsca noclegowego poszliśmy nad morze zbierać bursztyny a na koniec dnia odbyła się dyskoteka.

Trzeciego dnia naszego pobytu pojechaliśmy do Torunia. Zwiedzaliśmy Stare i Nowe MIasto, podziwialiśmy Rynek, Ratusz, Krzywą Wieżę, wiedzieliśmy Dom Mikołaja Kopernika.. Byliśmy również w Muzeum Żywego Piernika, gdzie piekliśmy pierniki.