• Miejski konkurs interdyscyplinarny

• Weź udział w konkursie !!! Czekamy na Wasze modele do 8 marca 2024r. Prace przynosimy do sali 17 lub 18.

Regulamin miejskiego konkursu interdyscyplinarnego

pt: „Ludolfina to dziewczyna”.

Informacje szczegółowe:

Konkurs skierowany do uczniów klas 4-8.

Temat pracy:

Stwórz model przestrzennej liczby Pi pod hasłem "Ludolfina to dziewczyna".

Wykonanie:

Technika pracy i materiały: dowolne, wysokość do 50 cm.

Ocena pracy:

Jury powołane przez organizatorów będzie brało pod uwagę estetykę pracy,

kreatywność, niesztampowe wykonanie i zgodność z tematem.

Ogłoszenie wyników:

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w urodziny liczby Pi czyli 14 marca. Wyniki zostaną opublikowane na stronie szkoły sp22.szkola.pl i szkolnym FB https://m.facebook.com/sp22chorzow/ wraz z galerią wszystkich prac.

Nagrody:

O terminie odbioru nagród poinformujmy po ogłoszeniu wyników.

Informacje ważne:

1. Wszystkie prace przechodzą na własność Organizatora i nie podlegają zwrotowi.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć prac do publikacji i promocji.

3. Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez Organizatora w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu i dalszego wykorzystywania prac.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Praca musi być wykonana samodzielnie przez jedną osobę.

5. Decyzja jury jest niepodważalna.

6. Prosimy o odbiór nagród (organizatorzy nie wysyłają nagród pocztą). Nagrody nieodebrane do końca roku szkolnego przechodzą na następny konkurs.

7. Sprawy nieujęte w regulaminie lub nieprzewidziane, wynikłe w trakcie konkursu, rozpatrują organizatorzy w porozumieniu z jury.

• Portret słynnego matematyka

• Pitagoras, twórca twierdzenia o trójkątach prostokątnych, Fibonacci, odkrywca ciągu liczb, który znajdziesz nawet w kalafiorze, Euler, autor stałej matematycznej, a może… zupełnie ktoś inny.

Stwórz portret słynnego matematyka i sięgnij po nagrody!

Kogo zapraszamy do udziału?

Uczniów klas 4–8 szkół podstawowych.

Co zrobić, żeby wziąć udział?

Wykonać dowolną techniką portret słynnego matematyka lub innego uczonego, który zajmował się tą dziedziną nauki, i wysłać go pod adresem GWO. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w regulaminie.

Jakie przewidzieliśmy nagrody?

Osobom, które zajmą miejsca 1–3, wręczymy bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 770NC Bluetooth 5.3. Wyróżnimy także 6 innych prac, ich autorzy otrzymają zestawy do rysowania.

Na prace konkursowe czekamy do 22 marca, a nazwiska laureatów ogłosimy 25 marca.

Zobaczcie koniecznie nasz Poczet słynnych matematyków!