• Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w Bibliotece Szkolnej

•

W 2005 roku nasza szkoła przystąpiła do Projektu MEN „ Internetowe Centra Infnrmacji Mulltimedialnej w Bibliotekach Szkolnych i Pedagogicznych”, współfinansowanego przez Unię Europejską. Dzięki temu w 2006 roku biblioteka szkolna została wyposażona w cztery komputery wraz z oprogramowaniem i podłączeniem do sieci internetowej oraz w urządzenie wielofunkcyjne, zawierające: drukarkę, kserokopiarkę, fax i skaner.

„Centrum” w czytelni zaczęło funkcjonować od 23.09.2006r. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły mają możliwość korzystania z zasobów Internetu, poszukując informacji potrzebnych do zadań domowych lub konkursów. Mogą także korzystać z multimedialnych encyklopedii i słowników oraz wszystkich programów zainstalowanych na komputerach.