• Żabnica 2015

13 lutego - piątek

Żal opuszczać Żabnicę:((

12 lutego - czwartek

Dzisiaj do obiadu rozegrały się najważniejsze obozowe zawody - slalom narciarski. Wszyscy uczestnicy trasę slalomu przejeżdżali dwukrotnie, walcząc o najlepsze czasy.

Po obiedzie wszyscy bawiliśmy się na kuligu.

Wieczorem podsumowaliśmy obozowe zmagania. Rozdane zostały medale oraz nagrody w wielu konkurencjach.

11 lutego - środa

Obozowa środa upłynęła nam na intensywnych zjazdach na nartach.

Wieczorem bawiliśmy się na grillu połączonym z dyskoteką pod pięknym niebem oraz konkursem na śnieżną rzeźbę.

No a potem... dyskoteka z prawdziwym DJ'em przeniosła się do Wojtatówki, była zabawa...

10 lutego - wtorek

Dzisiejszego dnia do obiadu odbyły się kolejne obozowe zawody - narciarski tor przeszkód.

Po obiedzie wszyscy uczestnicy obozu jeździli na nartach w grupach z instruktorem oraz z wychowawcami. Dosypało nam jeszcze śniegu (myślimy, że do końca obozu wystarczy:))

Wieczorem prezentowały się obozowe talenty, wielu uczestników bardzo nas zaskoczyło.

lutego - poniedziałek

Poniedziałek, w ciągłych opadach śniegu, upłynął nam na doskonaleniu jazdy na nartach.

Po kolacji odbyły się turnieje: ping - ponga, piłkarzyków oraz tańca przy x-boxie.

lutego - niedziela

zasypało Żabnicę:)))

Do obiadu, w dosyć trudnych warunkach (wietrznie, śnieżnie), dzieci zjeżdżały na nartach z instruktorem oraz wychowawcami.

Po obiedzie, już przy pięknej pogodzie, odbyły sie pierwsze obozowe zawody biathlonowe. Zawodom towarzyszyły wielkie emocje.

Wieczorem bawiliśmy się na pierwszej obozowej dyskotece, którą musieliśmy przerwać ze względu na nocną ciszę:)

7 lutego - sobota

Po szczęśliwym dojściu do Wojtatówki i pysznym obiedzie rozlokowaliśmy się w pokojach i udaliśmy się na stok w celu wstępnego podziału na grupy narciarskie. Pan instruktor szczególną uwagę poświęcił dzieciom uczącym się jeździć na nartach.

Po kolacji dzieci zapoznane zostały z regulaminem obozu po czym odbyły się zajęcia świetlicowe.

z życia I turnusu w Żabnicy

1 lutego - niedziela

Dojechaliśmy szczęśliwie do Żabnicy:)

W pięknej zimowej scenerii doszliśmy do pensjonatu Wojtatówka, w którym czekał na nas pyszny obiad.

Rozlokowaliśmy się w pokojach i przygotowywaliśmy się do pierwszego wyjścia na stok w celu przydziału do grup narciarskich.

Osoby, które po raz pierwszy były na nartach miały zajęcia z instruktorem.

Po kolacji odbyła sie prelekcja z instruktorem dotycząca bezpieczeństwa na stoku.

2 lutego - poniedziałek

Poniedziałek upłynął nam na doskonaleniu jazdy na nartach.

Dzieci podzielone na grupy według umiejętności narciarskich ćwiczyły jazdę na nartach pod okiem instruktora.

Przez większość dnia dosypywal nam świeży śnieg.

Po kolacji bawiliśmy sie na dyskotece.

3 lutego - wtorek

Przy pięknej zimowej scenerii, do obiadu, dzieci jeździly na nartach pod okiem instruktora oraz wychowawców.

Po obiedzie wszyscy obozowicze uczestniczyli w zawodach sportowych Biathlon, oj były emocje:)

Po kolacji odbył się turniej piłkarzyków, konkurs plastyczny oraz tańca przy x- boxie. Bawiliśmy się świetnie.

4 lutego - środa

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy kolejnymi zawodami - narciarskim torem przeszkód.

Po obiedzie wszyskie grupy doskonaliły jazdę na nartach z instruktorem.

Do wieczornych atrakcjii należało: wspólne grillowanie, dyskoteka na świeżym powietrzu, konkurs na najładniejszą rzeźbę ze śniegu a na koniec wieczór filmowy.

Po dniu pełnym wrażeń wszyscy grzecznie zasnęli (no prawie wszyscy:):))

5 lutego - czwartek

Czwartek to dzień, który do obiadu upłynął nam na slalomie narciarskim. Każdy uczestnik obozu trasę slalomu przejeżdżał dwa razy.

Po obiedzie wszyscy bawiliśmy się na kuligu przy pięknej, zimowej aurze.

Wieczorem odbył się popis obozowych talentów, a później turniej ping - ponga.

INFORMACJE_ZABNICA_2015.pdf

RODZICE!!!